Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Hned 1.1. odcestovalo družstvo žáků na trénink a závody

Ve dnech 3. a 4.1.2018 proběhly závody SG v Říčkách v Orlických horách, kdy za velmi nepříznivých klimatických podmínek byli naši žáci opět úspěšní. Z našich 11 závodníků se 6 dostalo do první dvacítky ( Doseděl Jan, Veselý Marek, Janek Adam, Mošnová Markéta, Trachtová Valentýna, Růžková Markéta ). Téměř všem se podařilo také zlepšit body v disciplíně SuperG.

Celkové výsledky z Říček ZDE.

Další závody proběhly na domovském kopci Stoh ve Špindlerově Mlýně ve dnech 6. a 7.1.2018. Oba dny se jely GS za ne úplně ideálních podmínek, oteplilo se a kopec nebyl promrzlý, ale naši závodníci se s tím skvěle poprali. Z našich 14 závodníků se alespoň 10 dostalo do první dvacítky. Musíme však vyzdvihnout úspěchy Emy Pollertové, Jana Pollerta, Anouk Kristlové, Marka Veselého, Maky Mošnové, Valči Trachtové, Maki Růžkové a Jendy Doseděla. Pochvala od trenérů patří samozřejmě všem, jelikož všichni se snažili a my jim za to posíláme velké díky. Cesta k vítězství je vždy dlouhá a trnitá, a vítězí ten pracovitý a trpělivý.:-)

Celkové výsledky ze Stohu ZDE.

Po těchto závodech již proběhla nominace na Republikové závody (RKZ), z ročníků 2005 a 2004 jsou nominováni ( Jan Pollert, Marek Veselý, Valča Trachtová, Markéta Mošnová, Jana Zvířecí) z ročníků 2002 a 2003 jde o (Doseděl Jan Martin, Janek Adam a Markéta Růžková).

 

 

 

ŠPINDLERŮV MLÝN WEATHER