Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Na začátku února jsme odstartovali závodní sezónu Mistrovstvím Prahy v Herlíkovicích, Leki Cupem v Pasekách nad Jizerou a Head Cupem na Stohu

V pátek 3.2.2023 proběhlo jubilejní 10. Mistorvství Prahy v Herlíkovicích. 

Mistry Prahy se stali Elen Malátová (super baby dívky), Jáchym Soukal (starší přípravka chlapci)

Vícemistry se stali Filip Novák (mladší přípravka chlapci), Jan Tatíček (starší přípravka chlapci), Matěj Burkert (předžáci)

Kompletní výsledky Mistrovství Prahy zde

 

Den poté v sobotu 4.2. jsme zavítali do Pasek nad Jizerou na první zastávku série Leki Cup. Závody se jely v ten den dva po sobě.

Na celkové vyhlášení se v prvním. závodě probojovali Filip Novák 6. místo (mladší přípravka chlapci), Jan Tatíček 2. místo, Jáchym Soukal 4. místo, Lukáš Jandík 5. místo (starší přípravka chlapci), Sofia Knight 3. místo (předžákyně), Matouš Fikar 5. místo (předžáci)

V druhém závodě se na podiová umístění dostali Filip Novák 3. místo (mladší přípravka chlapci), Jáchym Soukal 2. místo (starší přípravka chlapci), Šimon Pecháč 6. nísto (předžáci)

Kompletní výsledky naleznete zde

 

V polovině února odstartovala pro nás tradiční série Head Vitalini Cup. O víkendu 18.3. a 19.3. jsme se na našem oblíbeném Stohu pokusili dosáhnout na nejvyšší pozice.

Na vyhlášení se v sobotu probojovali Mira Duchoňová 6. místo (přípravka dívky), Jan Tatíček 2. místo (přípravka chlapci), Sofia Knight 5. místo (předžákyně), Šimon Pecháč 5. místo (předžáci)

Na nedělní podium dosáhli Jan tatíček 5. místo, Dimonika Malát 6. místo (přípravka chlapci), Šimon Pecháč 5. místo (předžáci)

Kompletní výsledky naleznete zde