Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Přípravné období jsme zakončili na Kronplatzu a čekají nás již první závody

Když se ohlédneme za právě ukončeným přípravným obdobím, musíme řici, že kdo absolvoval všechny uskutečněné kempy a tréninkové jednotky, musí být dobře připraven zejména po fyzické stránce. Od května probíhaly dvakrát týdně tradiční tréninky v tělocvičnách v Praze a také nově zařazená jednotka ve 3DFA pro žáky. Na podzim se ještě přidaly každý čtvrtek trampolíny. Z vícedenních kondičních soustředění to bylo 5 víkendů ve Špindlu, týdenní Nymburk, týdenní Špindl. O prázdninách si každý plnil individuelně a pilně tréninkový plán. Lyžařský trénink na ledovcích proběhl 1x v květnu, 2x v říjnu, 1x v listopadu a poté třešnička Kronplatz. Vše bylo samozřejmě poměrně upravováno i pro mladší závodníky.

Pokud někoho zajímá matematika, tak to bylo za nejstarší družstvo - žáky celkem 157 jednotek z toho fyzička 46x v Praze a 83x jinde, lyže 31 jednotek. A to nám bohužel nepřálo počasí a na ledovcích jsme nenajezdili plánované objemy. Ale ani mladší družstva nezahálela a pilně se připravovala na nadcházející zimu. Vždyť žáci startují na prvních závodech již 15.12.,  poté bude následovat trénink o vánočních prázdninách a pak se již kolotoč závodů a tréninků rozjede naplno pro všechny a zastaví se až sleze poslední sníh.

Čeká nás všechny náročný program a tak přejeme hodně elánu, odhodlání a štěstí, ať je letos sezóna úspěšná a hlavně ať nás to lyžování všechny baví.

SKOL

 

 

°F°C
Error! Unable to Find Specified Location!