Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Žáci si konečně po roční pauze zazávodili a zatrénovali na Stohu o Vánocích.

Po náročném tréninkovém kempu na Kronplatz čekal na žáky neméně náročný program VKZ závodů, který ostartoval bezprostředně po návratu a to cestou do Říček na dvě SuperG. Zde neměl Lajdáček celou sestavu, přesto se neztratil a zaznamenali jsme pár zdařilých výkonů. Slalomy na Dolní Moravě již byly našimi závodníky obsazeny klasicky téměř bez absencí, stejně tak dva obřáky v Koutech. Vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o jediné závody v ČR, konkurence byla téměř jako na RKZ a tak to bylo cenné porovnání s jinými týmy, které napovědělo, jak na tom naši svěřenci jsou. O to je radostnější, že můžeme vyzvednout výkony závodníků SK Lajdáček a níže jmenovitě těch, kteří se umístili do 15 místa v kategorii.

VKZ Říčky 2x SGFrantišek Mošna 2 a 8. 

 VKZ Velká cena Dolní Moravy SL: Magdaléna Mošnová 3. ,František Mošna 5., Tobiáš Guttler 7., Nejdl Tom 13.,  Adam Vachuta 15.

VKZ Kouty 2x GS: Julie Vedrlová 8. a 11., Magdaléna Mošnová 8., František Mošna 10. a 12., Matyáš Nejdl 10., Tomáš Burkert 14., Markéta Tošovská 15.

 

Kompletní výsledky najdete ZDE.

 

Po závodech byla pauza "na dárky a kapra", aby závodníci nabrali sil na tréninkovou zátěž na Stohu, kde od 27.12. do 2.1. absolvovali dvě jednotky denně. Podložka byla zpočátku hoooodně tvrdá a ke konci zase hoooodně měkká. Nicméně lyžař musí zvládnout veškeré podmínky a tak se i tento trénink velmi vydařil. Příští víkend budou opět VKZ závody a tentokrát v domácím prostředí - na Stohu.