Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

V minulém týdnu proběhlo ve Špindlerově Mlýně po dlouhém očekávání a nejistotě mistrovství České republiky dospělých se dvěma přidanými závody kategorie FIS.

 

 

Naše juniorské družstvo tak mělo vynikající možnost poměřit se ve čtyřech závodech s nejlepšími jezdci, kterými disponuje české lyžování. Skrze účast velmi kvalitních jezdců to nebyly jednoduché závody i přes to, že panovaly vynikající podmínky. Bylo typické jarní počasí, které obnášelo příjemné teploty, celodenní sluneční svit a překvapivě dobrou sněhovou podložku na červené sjezdovce ve Svatém Petru.
Běžně se skrze účast lyžařské špičky na mistrovských soutěžích jen těžko zlepšují fisové body, což kromě Maky Mošnové a Maky Růžkové platilo i pro letošní rok. Za zmínku ale stojí výsledky po stránce umístění. Ty měla velice dobré Valča, která se v obou obřích slalomech vešla mezi dvacet nejlepších. Pomyslnou korunu si ale v závěru sezóny nasadil Jenda, který poslední den slalomu zajel dvě velice vydařené jízdy a dojel si v tomto závodě pro 13. místo s velmi pěkným časovým odstupem. Ve výsledku tak mohl oslavovat celkové 6. místo v hodnocení českého poháru mladších juniorů. Tímto mu ještě jednou gratulujeme!

 

 

ŠPINDLERŮV MLÝN WEATHER