Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Ve dnech 4.2. - 6.2. 2022 pokračovala sezona předžáků a přípravky devátým ročníkem Mistrovství Prahy a druhou zastávkou série Head Cup v Peci pod Sněžkou.

 

Dlouhé a náročné přípravy vyvrcholily v pátek 4.2. v Herlíkovicích. V programu kategorie předžáků a přípravky bylo oblíbené Mistrovství Prahy. Tentorkát se jednalo o již devátý ročník. Kolotoč celého závodu se začal točit přobližně v 7:00 ráno, kdy spolu s tratí rostlo i bohaté zázemí závodu. Zpočátku se zdálo, že závod proběhne v deštivém počasí, ale během prohlídky trati déšť ustal a závodilo se v realtivně slušných podmínkách. Náš oddíl si odváží tři tituly mistra Prahy. Na nejvyšší místa se postavili Matyáš a Lukáš Jandíkovi a Jakub Tatíček.

 

Za fotodokumentaci vděčíme opět Josefovi Štěpánovi. Více z jeho profesionálních fotografií z Mistrovství Prahy je k dostání zde.

 

V sobotu a v neděli plynule pokračovalo naše závodní snažení v Peci pod Sněžkou, kde pokračovala závodní série Head Vitalini Cup. Opět v obou závodech dominoval Jakub Tatíček, který se na nejvyšší stupínek postavil v sobotním obřím slalomu i v nedělním vyřazovacím závodě. V sobotu ještě zazářili 4. místem Patrik Štefka a 9. místem Marek Bartoš. Ve vyřazovacím závodě dosáhli velmi slušných výsledků Valentýna Podlipná (5. místo), Patrik Štefka (7. místo) a Eliška Havlíčková (10. místo)

 

Kompletní výsledky Mistrovství Prahy naleznete zde a Head Vitalini Cupu ze Pece zde.