Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Ve dnech 30.7. – 4.8. se ve Sportovním centru Nymburk konalo první z našich dvou delších letních soustředění.

Soustředění bylo určeno pro ročníky 2003 – 2008. V neděli v 11:30 se naše obvykle početná parta sešla na místě. Od 15:00 byl na programu již první trénink a tak se děti naobědvaly a s chutí vstoupily do trénování.

Celý týden probíhal hladce. Bez větších úrazů a průšvihů jsme ve sportovním centru strávili pět tréninkových dní. Za jedinou komplikaci se dá považovat pouze obrovské vedro, ve kterém museli Lajdáčci makat. Děti si vyzkoušely pohyb na různých sportovištích (atletický ovál, posilovna, bazén...) Únavu ze všech aktivit pak děti dostaly ze sebe ve vířivce.

Čtvrtek a pátek byl věnován tréninkům soutěžního charakteru. Nejdříve si naši závodníci zahráli tři sportovní hry, fotbal, přehazovanou a házenou, kde počet dětí akorát vyšel na sedm týmů, kdy v každém týmu byly čtyři děti. Dále byla na programu individuální soutěž v Cross-fitu. Každé dítě absolvovalo tři běhy na dráze s překážkami, při které si každý sáhl až na dno svých sil. Poslední den si děti vyzkoušely závod v duatlonu (in-line brusle a běh).

Soustředění se zúčastnilo 28 dětí. Děti poctivě makaly a udělaly velký kus práce a za to jim patří pochvala.

Těšíme se až se tu příští rok opět sejdeme.