Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Na přelomu dubna a května  se uskutečnilo 3-denní cyklistické soustředění v okolí Stráže nad Nežárkou.

Počasí vládlo spíše zimní, v pátek při příjezdu sněžilo, víkendové ranní teploty okolo 5 stupňů, ale v neděli a pondělí už zasvítilo sluníčko. Skupina starších a zdatnějších pod vedením Marka najezdila skoro 200 km, většina rodčů a předžáků absolvovala trasy sice kratší, ale zase zpestřené o hledání některých dětiček po rakouských lesích. Ve velmi pěkném areálu FTVS zbyl večer čas i na fotbal a následný táborák.

 

Během dalšího prodlouženého víkendu odjela skupina žáků na čtyřdenní kemp (4.5.-8.5.) na Hintertux. Kvalitní sněhové podmínky umožnily i přes střídavé počasí absolvovat spoustu volného ježdění, nápravu chyb v technice jízdy, nácvik slalomového oblouku v krátkých tyčích a díky čerstvému prašanu si děti užily i jízdu v hlubokáči mimo sjezdovky.

 

Ve středu 17.5.2017 proběhly za velké účasti všech věkových kategorií na školním hřišti JAK motorické testy. Zjištěné výsledky a jejich srovnání s výsledky předchozích testů pomohou trenérům vhodně zoptimalizovat a přizpůsobit kondiční přípravu.