Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Po letošních velmi brzkých jarních prázdninách Prahy 6-10 naplněných tréninkem ve Špindlu a Herlíkovicích odjeli žáci na závod UKZ na Ještěd (12.-13.2.2017) a pár dní později na RKZ do Albrechtic (17.-19.2.2017).

Na Ještědu ve slušné konkurenci zejména místních závodníků dosáhli velmi slušných výsledků kluci, holky zůstaly mírně za očekáváním. Jenda Doseděl v nedělním slalomu skončil  na 2. místě , Adam Janek potom na místě 5. Dobrou aktuální formu potvrdil Adam i v pondělním obřáku - 3. místo a první umístění na bedně v kariéře. 

O uplynulém víkendu se konala od pátku do neděle čtvrtá série závodů RKZ v Albrechticích (SL, VZ, OS). Nejlepšího výsledku v sezóně dosáhl William Seifert v nedělním slalomu (10. místo), postupem do druhého kola vyřazovacího závodu potěšila v sobotu Markéta Mošnová. Naši ostatní závodníci si však svá letošní maxima zlepšit nezvládli a v dalších dvou týdnech bude třeba kvalitně potrénovat, protože se blíží  mistrovství Prahy žactva v Herlíkovicích (11.-12.3.) a ihned poté MČR na Klínovci (14.3.-19.3).