Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

lajdacek-leki-cup

V sobotu 11.2. se vydal Lajdáček na další závody ze série Leki cup, které se tentokrát konaly ve skiareálu Studenov v Rokytnici nad Jizerou.

Ve velmi větrném počasí se 34 našich závodníků z kategorie přípravka a předžáci zúčastnilo dvou závodů. V prvním závodě se z kategorie přípravky z chlapců nejlépe dařilo Tomášovi Burkertovi, který skončil na 6. místě a zasloužil si tím rozšířené podium. Mezi mladšími dívkami vybojovala Valentina Vallová krásné 3. místo a úspěch podtrhla 6. místem Markéta Tošovská. Mezi předžáky si nejlépe počínal Marek Veselý, který skončil rovněž na 6.místě.

V druhém závodě, který startoval okolo 13.hodiny se Lajdáčci opět neztratili! V přípravce se tentokrát dařilo Františkovi Mošnovi, který si po nevydařeném prvním závodě spravil chuť a vybojoval bronzovou medaili, a opět Valentině Vallové, která získala dokonce stříbrnou medaili. Z předžáků se znovu závod povedl Markovi Veselému, který si ještě o stupínek polepšil a skončil na 5. místě, a na rozšířeném podiu ho ještě doplnil Jan Knobloch, který vybojoval 6.místo.

Kompletní výsledky: 1. závod - http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody/detail$1015.html.

Kompletní výsledky: 1. závod - http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody/detail$1063.html.