Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Trenérský tým Lajdáčku děkuje všem za super spolupráci v sezóně 2018 a těší se na další ...

Doufáme, že jste si užili letošní náročnou sezónu stejně jako my a máte radost z dosažených výkonů, zlepšených bodů, ale hlavně ze samotného sportování. Snažili jsme se Vás podpořit, aby tomu tak skutečně bylo a i když se ne vždy vše povede na 100%, udělali jsme maximum. Nešlo by to však bez poctivého přístupu Vás samotných závodníků, kteří jste se snad snažili více či méně plnit zadané úkoly a brali si co nejvíce z našich rad. Významou součástí úspěchu je samozřejmě podpora oddílu jako celku i jeho vedení - výboru. Ale protože lyžování je finančně i časově náročný sport, velký dík patří Vašim rodičům.

Děkujeme tedy všem, kteří se podílejí na celé skládačce k úspěchu.

V těchto dnech začíná další přípravné období, ve kterém je potřeba soustavně a tvrdě pracovat na fyzičce a také dodělat školní "resty". Přejeme hodně elánu do další "práce", aby následující sezóna byla ještě lepší.

 

Trenéři 

Verča, Pavla, Lukáš, Marek, Luďa

 

Krátké shrnutí sezóny v číslech:

Žáci:

Odtrénovali jsme 180 dní z toho 92 na sněhu. Závodníci startovali v 25-30 závodech. Z celkového počtu 14 žáků se na mistrovství ČR nominovalo 11 závodníků. V ŽZ listiny 9 se na 9. místě umístil Jan Pollert, do top 30 se dostali Valentýna Trachtová(14), Marek Veselý(20), Markéta Mošnová(23), Jenda Doseděl (25) a další Adam Janek, Markéta Růžková, Jana Zvířecí, Ema Pollertová, Klára Tošovská, Vlasta Kristl a Fanda Doseděl se umístili do 60. místa v ŽZ ČR. Lajdáček obsadil v Poháru České pošty žáků hezké celkové 12. místo ze 66 oddílů.

 

 

ŠPINDLERŮV MLÝN WEATHER